SUPER SERUM

Produktet DMK nuk mund të blihen direkt online, pasi DMK është linje para-medikale. Kontakto në WhatsApp më poshtë për një konsultë paraprake, dhe më pas ju dërgojmë produktet DMK që ju nevojiten, në adresën që dëshironi ju!

NA KONTAKTO

Përshkrimi

Një kombinim i fuqishëm i Beta-Glukanit dhe Vitaminës C. Super Serum stimlon qelizat langerhanse, të cilat janë përgjegjëse për forcimin e imuniteti të lëkurës, duke stimuluar edhe qelizat fibroblaste të prodhojnë më shumë kolagjen dhe elastin. Super Serum ju ndihmon për të qetësuar skuqjet, pigmenet e inflamuara, rrudhat apo linjat fine. Mund të përdoret nga të gjitha konditat e lëkurës.

30ml (1oz)

Mënyra e përdorimit:
Aplikoni dy shtypje nga Super Serum në lëkurë të pastër. Mund të aplikohet poshtë syve, tek qafa, dekolteja nga të gjitha kondita e lëkurës.
Ingredientët:
Aqua, Glycerin, Ethyl Ascorbic Acid, Dimethyl Isosorbide, Butylene Glycol, Sodium PCA, Hydroxypropyl Methylcellulose, Beta-Glucan, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, EDTA, Dextran, Trifluoroacetyl Tripeptide-2, Hexylene Glycol, Phenoxyethanol.
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop