BETAGEN

Produktet DMK nuk mund të blihen direkt online, pasi DMK është linje para-medikale. Kontakto në WhatsApp më poshtë për një konsultë paraprake, dhe më pas ju dërgojmë produktet DMK që ju nevojiten, në adresën që dëshironi ju!

NA KONTAKTO

Përshkrimi

Betagen është një krem ​​i krijuar për të qetësuar lëkurën reaktive, të irrituar ose të inflamuar. I përshtatshëm për lëkurat që pësojnë plakje të parakohshme, të dëmtuar nga dielli, ekzema, psoriaza dhe lëkurat e pajetë. Ky produkt përmban antioksidantë që ndihmojnë në proçesin e shërimit të lëkurës, ndërkohë që trajtojnë shenjat dhe efektet e dukshme të plakjes.

30ml (1oz)

Mënyra e përdorimit:
Pas pastrimit dhe përdorimit të serumeve, vajrave nga DMK, vendosni një sasi Betagen sa një kokërr bizele, spruconi Herb and Mineral Mist dhe përhapeni në lëkurë.
Ingredientët:
Aqua, Butyrospermum Parkii Butter, Carthamus Tinctorius Seed Oil, Glyceryl Stearate SE, Glycerin, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Dimethicone, Butylene Glycol, Beta-Glucan, Caprylyl Glycol, Cucurbita Pepo Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Panthenol, Carbomer, Palmitoyl Tetrapeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Polysorbate 20, Chamomilla Recutita Flower Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Allium Sativum Bulb Extract, Cocos Nucifera Oil, Lactobacillus Ferment, Yeast Ferment Extract.
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop