Molash

MoLash® është një serum efektiv që stimulon rritjen e qerpikëve tuaj dhe i bën ato:
më të gjatë – më të dendur – më të trashë – më të fortë

Formula e avancuar përshpejton rritjen natyrale të qerpikëve dhe i forcon ato nga rrënjët, duke i bërë ato më të forta, duke parandaluar rënien e tyre dhe duke i zgjatur ato. Do të filloni të vëreni qerpikë më të plotë e më të gjatë, në vetëm 3 javë!

Showing the single result

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop