Gushti vjen më freskët se kurrë

20% Ulje për produktet Obagi Medical & DMK

10% Ulje për produktet e Paula’s Choice

DOSE OF COLORS

DOSE OF COLORS krijon produkte kozmetike që janë të thjeshta për t’u përdorur, gjithmonë në trend dhe nuk testohen në kafshë. Produktet ofrojnë rezultate maksimale edhe në përdorime minimale. Artistike, efikase dhe të rehatshme në të njëjtën kohë.

OBAGI Medical

Maska më potente me 30% Vitamin C!  Ekfolion rrënjësisht lëkurën, si dhe minimizon rrudhat dhe hiperpigmentimet në lëkurë.

Zbuloni gamën e gjërë të produkteve fantastike me Vitamin C të OBAGI Medical!

DMK

Marka nr.1 në botë për kujdesin paramedikal të lëkurës!

Made in Los Angeles, California, DMK përdor një kombinim të fuqishëm të përbërësve botanikë dhe farmaceutikë të dizajnuar që përputhen me kiminë e lëkurës tuaj!

Viviscal & Toppik

Jepini jetë flokëve tuaj me produktet më avantgarde nga Viviscal per rritjen e flokeve, si dhe shtimin e tyre me Toppik Hair Fibers

Paula's Choice

Ne zbulojmë të vërtetën në lidhje me kujdesin e lëkurës dhe ndajmë të gjitha faktet me ju gjatë rrugës – sepse mbajtja e lëkurës tuaj të shëndetshme nuk duhet të jetë një mister.

Loving Tan

Loving Tan sjell diellin Australian në cdo kohë të vitit, duke siguruar formulë profesionale të për një nxirje të thellë, të bukur, me pamje natyrale!

HD Brows

Marka numër 1 e vetullave në Mbretërinë e Bashkuar! Një formulë nuk mund t’i përshtatet çdo stili, kështu që HD Brows ka zhvilluar një gamë të plotë në mënyrë që të mund t’i bëni të gjitha.

Revitalash

RevitaLash® Cosmetics ofron një koleksion të gjerë të krijuar për të përmirësuar shëndetin dhe bukurinë natyrale të qerpikëve, vetullave dhe flokëve tuaj.
Rezultate të mahnitshme në pak kohë!

Timeless

Made in California, cdo produkt është projektuar për të qënë 100% i pastër, me përqendrime të larta të përbërësve aktivë të studiuar klinikisht, për të promovuar lëkurë vitale dhe të shëndetshme. Keeping it simple!

Hej #GlamCommunity, sapo keni mbërritur në shtëpinë e produkteve më të njohura botërisht! Blini produktet tuaja te preferuara tani!

Sale

Best Sellers

Showing 1–6 of 10 results

Kategoritë e Produkteve

Larës

Toner

Exfoliant

Serume

Krem ushqyes

SPF

Trajtime

Maska

Konditat e Lëkurës

Akne

Rrudha

Pikat e zeza

Lëkura e thatë

Hiper pigmentim

E yndyrshme/Kombinim

Pore

Reaktive/Skuqje

Shenja

Blog

Rëndësia e Niacinamidit

Rëndësia e Niacinamidit

Niacinamidi është i nevojshëm për funksionimin e duhur të yndyrave dhe sheqernave në trup, si dhe për mirëmbajtjen e qelizave të shëndetshme. Niacinamidi formohet kur konsumohet më shumë niacinë sesa kërkon trupi. Niacinamidi, ndryshe nga niacina, nuk ndihmon në...

Read More

Përse Glam shop?

Është si një fluturim jashtë vendit! Të vizitosh sekretet më ekskluzive të Kalifornisë, markat e ëndërruara të Los Angeles, nxirësit më të dashur të Australisë, revolucionarët e Londrës… të gjitha një klikim larg, drejt e në shtëpinë tuaj!

Markat

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop