BIOGEN C

Produktet DMK nuk mund të blihen direkt online, pasi DMK është linje para-medikale. Kontakto në WhatsApp më poshtë për një konsultë paraprake, dhe më pas ju dërgojmë produktet DMK që ju nevojiten, në adresën që dëshironi ju!

NA KONTAKTO

Përshkrimi

Biogen C ose “bukuri në çast” është krijuar për ti dhënë lëkurave të stresuara gjalleri dhe freski. Biogen C synon të stimulojë, tonifikojë dhe forcojë lëkurën. Përmirëson oksigjenimin e indeve dhe forcon kapilarët e dobësuar. Ndihmon gjithashtu në zbutjen e linjave fine apo shfaqjen e rrudhave.

50 ml

Mënyra e përdorimit:
Pas pastrimit dhe përdorimit të serumeve, vajrave nga DMK, vendosni Biogen C, një sasi sa një kokërr bizele, spruconi Herb and Mineral Mist dhe përhapeni në lëkurë.
Ingredientët:
Aqua, Butyrospermum Parkii Butter, Carthamus Tinctorius Seed Oil, Glyceryl Stearate SE, Glycerin, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Dimethicone, Butylene Glycol, Beta-Glucan, Caprylyl Glycol, Cucurbita Pepo Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Panthenol, Phenoxyethanol, Chloroxylenol, Methylparaben, Carbomer, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Polysorbate 20, Sodium Benzoate, Sorbic Acid, Chamomilla Recutita Flower Extract, Plumeria Rubra Flower Extract.
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop