ACU MOIST

Produktet DMK nuk mund të blihen direkt online, pasi DMK është linje para-medikale. Kontakto në WhatsApp më poshtë për një konsultë paraprake, dhe më pas ju dërgojmë produktet DMK që ju nevojiten, në adresën që dëshironi ju!

NA KONTAKTO

Përshkrimi

Acu Moist është një krem hidratues, i përshtatshëm për lëkurat që kanë tendencë të thahen gjatë trajtimeve që luftojnë konditën akneike. Produkti ideal për këdo që preferon një krem ​​hidratues, jo të yndyrshëm dhe të lehtë.

50 ml

Mënyra e përdorimit:
Pastroni lëkurën dhe përdorni serumet tuaja nga DMK, më pas aplikoni një sasi sa një kokërr bizele të Acu Moist, spruconi Herb and Mineral Mist dhe përhapeni në lëkurë.
Ingredientët:
Aqua, Zinc Oxide, Butylene Glycol, Cyclopentasiloxane, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Polysorbate 20, Polysorbate 60, Carthamus Tinctorius Seed Oil, Triethoxysilylethyl Polydimethylsiloxyethyl Hexyl Dimethicone, Polyglyceryl-3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Allantoin, Caprylyl Glycol, Triethanolamine, Ethylhexylglycerin, Hexylene Glycol, Phenoxyethanol, Chloroxylenol, Michelia Alba Flower Oil
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop