Viviscal

Brand amerikan, fitues i çmimit Harper’s Bazaar Anti-Aging 2020. Viviscal përfshin një gamë të gjerë produktesh të cilat i japin flokëve tuaj një pamjë të plotë dhe më të shëndetshme. Suplementet më të shitura në botë, për forcimin e flokëve të hollë dhe parandalimin e rënies. 100% pa kimikate dhe të testuara klinikisht. Të përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve

Showing all 5 results

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop