FINE LINE

Produktet DMK nuk mund të blihen direkt online, pasi DMK është linje para-medikale. Kontakto në WhatsApp më poshtë për një konsultë paraprake, dhe më pas ju dërgojmë produktet DMK që ju nevojiten, në adresën që dëshironi ju!

NA KONTAKTO

Përshkrimi

Një krem hidratues ​me bazë vajore nga bërthama e kajsisë që përmban inhibitorë oksidativ dhe përberës antinflamator. Rrit hidratimin, zvogëlon inflamacionin dhe ndihmon në zbutjen e linjave fine apo rrudhave. Gjithashtu, ai përdor një sistem konservantësh natyral i cili është tepër miqësor me mikrobiomën e lëkurës.

30 ml

Mënyra e përdorimit:
Pasi të keni aplikuar serumet dhe vajrat e DMK, vendosni një sasi shumë të vogël rreth syve, qafës dhe zonave të prekura nga rrudhat. Vendosni një shtresë më të trashë gjatë natës për rezultate maksimale.
Ingredientët:
Aqua, Stearic Acid, Glycine Soja Oil, Glycerin, Oleic Acid, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Moringa Oleifera Seed Oil, Acer Rubrum Bark Extract, Polysorbate 20, Disodium EDTA, Tocopheryl Acetate, Prunus Armeniaca Fruit Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Glycyrrhiza Uralensis Root Extract, Cordyceps Militaris Extract, Lactobacillus Ferment.
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop