NITE FIRMING

Produktet DMK nuk mund të blihen direkt online, pasi DMK është linje para-medikale. Kontakto në WhatsApp më poshtë për një konsultë paraprake, dhe më pas ju dërgojmë produktet DMK që ju nevojiten, në adresën që dëshironi ju!

NA KONTAKTO

Përshkrimi

Krem i specializuar në trajtimin dhe luftimin e shenjave të plakjes. Me një përmbajtje tepër të lartë të përbërësve aktivë, acideve yndyrore , vitaminsh dhe super antioksidantë, kremi Nite Firming depërton thellë në lëkurë duke stimuluar prodhimin natyral të kolagjenit, duke i rikthyer një pamje më rinore lëkurës. Mund të aplikohet rreth zonës së syve dhe është i përshtatshëm për përdorim në qafë si dhe dekolte.

50 ml (1.7 fl oz)

Mënyra e përdorimit:
Pas pastrimit dhe përdorimit të serumit, vajrave dhe sprait të DMK, një sasi sa një kokërr bizele Nite Firming, , spruconi Herb and Mineral Mist dhe përhapeni në lëkurë.
Ingredientët:
Aqua, Stearic Acid, Glyceryl Stearate SE, Dimethicone, Glycerin, Carthamus Tinctorius Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Squalane, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Butylene Glycol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Vitis Vinifera Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Allantoin, Phenoxyethanol, Methylparaben, Chloroxylenol, Phospholipids, Carbomer, Polysorbate 20, Sorbic Acid, Lonicera Caprifolium Flower Extract.
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop