HYDRATING MASQUE

Produktet DMK nuk mund të blihen direkt online, pasi DMK është linje para-medikale. Kontakto në WhatsApp më poshtë për një konsultë paraprake, dhe më pas ju dërgojmë produktet DMK që ju nevojiten, në adresën që dëshironi ju!

NA KONTAKTO

Përshkrimi

Hydrating Masque siguron hidratim të thellë, duke ndihmuar në rregullimin e fluidit intersticial të epidermës. Ndihmon në parandalimin e plakjes së parakohshme, rrudhave dhe linjave fine duke luftuar efektet dëmtuese nga radikalet e lira.

60ml (2 oz)

Mënyra e përdorimit:
Vendosni Hydrating Masque dhe mbajeni në lëkurë për 20 minuta para se ta shpëlani plotësisht. Mund të aplikohet gjithashtu pas Micro Peel ose Exoderma Peel. Këshilla: Para një eventi të rëndësishem, mund të flini me Hydrating Masque për një lëkurë më të bukur dhe të shëndetshme në mënyrë që make-up t'ju rri sa më mirë.
Ingredientët:
Aqua, Methyl Gluceth-20, Butylene Glycol, Panthenol, Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Anthemis Nobilis Flower Extract, Sodium PCA, Hyaluronic Acid, Carbomer, Stearic Acid, Tocopherol, Retinol, Alcohol Denat., Chloroxylenol, Methylparaben, Potassium Sorbate, Azulene.
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop