DEEP PORE PURE

Produktet DMK nuk mund të blihen direkt online, pasi DMK është linje para-medikale. Kontakto në WhatsApp më poshtë për një konsultë paraprake, dhe më pas ju dërgojmë produktet DMK që ju nevojiten, në adresën që dëshironi ju!

NA KONTAKTO

Përshkrimi

Një pastrues herbal i krijuar për të larguar papastërtitë nga lëkura. Formuluar me ekstrakte bimore të cilat kanë veti astringjente dhe antibakteriale, te cilat pastrojnë plotësisht poret nga papastërtitë, sebumin dhe qelizat e vdekura të lëkurës. Deep Pore Pure ndihmon në mbajtjen e poreve të pastra dhe të tkurrura. Rekomandohet për lëkurë normale në të yndyrëshme.

180ml (6oz)

Mënyra e përdorimit:
Merrni një sasi sa një kokërr bizele, pak ujë dhe shkumojeni në duart tuaja, ose në një tas të vogël dhe aplikojeni me DMK Fan Brush ose me një furçë tjetër. Masazhojeni me majat e gishtërinjve duke shmangur kontaktin me sytë. Shpëlajeni me ujë te bollshëm.
Ingredientët:
Aqua, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Quercus Alba Bark Extract, Disodium Cocoamphodiacetate, Caprylyl Glycol, Panthenol, Sodium Chloride, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Polyquaternium-10, Yucca Schidigera Leaf/Root/Stem Extract, Phenoxyethanol, Chloroxylenol, Citric Acid, Potassium Sorbate, Tetrasodium EDTA, Sorbic Acid, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Thymus Vulgaris Leaf Extract, Alcohol, Citrus Limon Peel Oil.
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop