HYDROLOC

Produktet DMK nuk mund të blihen direkt online, pasi DMK është linje para-medikale. Kontakto në WhatsApp më poshtë për një konsultë paraprake, dhe më pas ju dërgojmë produktet DMK që ju nevojiten, në adresën që dëshironi ju!

NA KONTAKTO

Përshkrimi

Një krem ​​i pasur me veti ushqyese dhe hidratuese, i projektuar për lëkura shumë të thata apo te irrituara nga tharja. Kremi Hydroloc është një lubrifikant i fuqishëm i cili depërton në thellësi të indeve, për të rritur hidratimin dhe lagështinë në lëkurë. Riparon barrierën e lëkurës dhe e mbron atë nga humbja e ujit në nivel transepidermal.

50ml (1.7oz)

Mënyra e përdorimit:
Pas pastrimit dhe përdorimit të serumeve apo vajrave nga DMK, vendosni Hydroloc, një sasi sa një kokërr bizele, spruconi Herb and Mineral Mist dhe përhapeni në lëkurë. Gratë shtatzëna mund ta përdorin edhe në zonën e barkut.
Ingredientët:
Aqua, Stearic Acid, Oleic Acid, Glycerin, Dimethyl Isosorbide, Helianthus Annuus Seed Oil, Carthamus Tinctorius Seed Oil, Glyceryl Stearate, Polysorbate 20, Styrene/Butadiene Copolymer, Triethanolamine, Glycine Soja Oil, Ethylhexylglycerin, Ophiopogon Japonicus Root Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Disodium EDTA, Chloroxylenol, Phenoxyethanol, Parfum.
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop