ACU MASQUE

Produktet DMK nuk mund të blihen direkt online, pasi DMK është linje para-medikale. Kontakto në WhatsApp më poshtë për një konsultë paraprake, dhe më pas ju dërgojmë produktet DMK që ju nevojiten, në adresën që dëshironi ju!

NA KONTAKTO

Përshkrimi

Ideale për lëkurat e yndyrshme me tendencë akneike, Acu Masque është një maskë e larmishme e cila lufton bakteret që shkaktojnë aknet, purifikon lëkurën, qetëson dhe zvogëlon skuqjet apo inflamacionin. Pastron kanalet të cilat janë të bllokuara nga qelizat e vdekura dhe sebumi, parandalon krijimin apo përhapjen e akneve si dhe ka veti astringent për poret e zgjeruara.

60ml (20z)

Mënyra e përdorimit:
Pastroni lekuren dhe aplikoni Acu Masque. Pas 20 minutash hiqeni me ujë të ngrohtë dhe vendosni serumet, vajrat dhe kremrat nga DMK. Për një pastrim me të thellë mund të aplikoni Micro Peel, më pas Acu Masque dhe ndiqeni me serumet, vajrat dhe kremrat nga DMK.
Ingredientët:
Aqua, Sulfur, Kaolin, Bentonite, Butylene Glycol, Glycerin, Magnesium Aluminum Silicate, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Caprylyl Glycol, Potassium Sorbate.
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop