CRÈME CITRIQUE

Produktet DMK nuk mund të blihen direkt online, pasi DMK është linje para-medikale. Kontakto në WhatsApp më poshtë për një konsultë paraprake, dhe më pas ju dërgojmë produktet DMK që ju nevojiten, në adresën që dëshironi ju!

NA KONTAKTO

Përshkrimi

Një formulim unik për lëkurat e yndyrshme. Krijuar për të ruajtur ekuilibrin e pH të lëkurës, rregullimin e prodhimit të lipidit, si dhe për të parandaluar krijimin e pigmenteve. Një formulim me përzierje të lëvozhgave të portokallit, që sigurojnë hidratim të thelle ndërkohë që normalizojnë prodhimin e sebumit në lëkurë.

50ml (1.7 fl oz)

Mënyra e përdorimit:
Pas pastrimit dhe përdorimit të serumeve apo vajrave nga DMK, vendosni Creme Citrique, një sasi sa një kokërr bizele, spruconi Herb and Mineral Mist dhe përhapeni në lëkurë.
Ingredientët:
Aqua, Stearic Acid, Homosalate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Glycine Soja Oil, Carthamus Tinctorius Seed Oil, Kojic Acid, Triethanolamine, Ethyl Ascorbic Acid, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Halidrys Siliquosa Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate, Crosspolymer, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Hexylene Glycol, Phenoxyethanol, Chloroxylenol.
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop