MELANOTECH CRÈME

Produktet DMK nuk mund të blihen direkt online, pasi DMK është linje para-medikale. Kontakto në WhatsApp më poshtë për një konsultë paraprake, dhe më pas ju dërgojmë produktet DMK që ju nevojiten, në adresën që dëshironi ju!

NA KONTAKTO

Përshkrimi

Rekomandohet për lëkurat me problematika si tonalitet i pabarabartë i lëkurës dhe pigmentimin. Formuluar me ekstrakte bimore për të ndihmuar në rishikimin e hiper-pigmentimit, unifikimin e tonalitetit të lëkurës dhe shkëlqimin e lëkurës. Ndihmon në frymëmarrjen dhe oksigjenimin qelizor. Një frenues shumë i efektshëm i melaninës. Përdor antioksidantë të fuqishëm dhe mbron funksionet imunitare të lëkurës.

30 ml

Mënyra e përdorimit:
Pas pastrimit dhe përdorimit të serumeve apo vajrave nga DMK, vendosni Melanotech Crèm, një sasi sa një kokërr bizele, spruconi Herb and Mineral Mist dhe përhapeni në lëkurë. Përdorni pas tij DMK Sunscreen SPF 30.
Ingredientët:
Aqua, Olus Oil, Glycerin, Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethyl Isosorbide, Glyceryl Stearate, Ceteareth-25, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Dipotassium Glycyrrhizate, Kojic Acid, Morus Alba Bark Extract, Halidrys Siliquosa Extract, Aminoethylphosphinic Acid, Butylene Glycol, Xanthan Gum, Cananga Odorata Flower Oil, Ethylhexylglycerin, EDTA, Phenoxyethanol, Chloroxylenol.
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop