FOAMY LIFT

Produktet DMK nuk mund të blihen direkt online, pasi DMK është linje para-medikale. Kontakto në WhatsApp më poshtë për një konsultë paraprake, dhe më pas ju dërgojmë produktet DMK që ju nevojiten, në adresën që dëshironi ju!

NA KONTAKTO

Përshkrimi

Exoderma Peel e miksuar me Foamy Lift , është formati në shtëpi i Terapisë me Enzima. Formuluar me enzima natyrale, proteina dhe përbërës aktivë të acidit ribonukleik (ARN). FOAMY LIFT vjen në formën e pluhurit e cila aktivizohet me Exoderma Peel duke u kthyer në formë kremoze. Kjo maskë forcon dhe tonifikon lëkurën duke ndihmuar në largimin e qelizave të vdekura, papastërtive dhe toksinave. Foamy Lift aktivizon mikroqarkullimin duke ushqyer lëkurën dhe duke e oksigjenuar atë.

30g (1oz)

Mënyra e përdorimit:
Përzieni një ose dy lugë çaji Foamy Lift me një ose dy lugë çaji Exoderma Peel dhe aplikojeni në lëkurë me drejtim për lart. Lëreni të veprojë për 30-40 minuta duke e mbajtur kokën të ngritur. Largojeni duke përdorur Deep Pore Pure dhe përfundojeni me rutinën tuaj normale të kujdesit në shtëpi.
Ingredientët:
Albumen, Zea Mays Starch, Amylodextrin, Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Aspartic Acid, Glutamic Acid, Cinnamomum Cassia Oil, Glycine Soja Protein, Proline, Lysine HCl, Glycine, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Chlorphenesin.
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop