ACU CRÈME

Produktet DMK nuk mund të blihen direkt online, pasi DMK është linje para-medikale. Kontakto në WhatsApp më poshtë për një konsultë paraprake, dhe më pas ju dërgojmë produktet DMK që ju nevojiten, në adresën që dëshironi ju!

NA KONTAKTO

Përshkrimi

Acu Crème është një formulë jo yndyrore që ndihmon në balancimin e sebumit, rafinimin e poreve dhe normalizimin e qarkullimit të qelizave, duke e lënë lëkurën të duket më pak e yndyrshme, më e rafinuar dhe më e shëndetshme. Ndihmon në mbajtjen lëkurës sa me të hidratuar.

50ml (2oz)

Mënyra e përdorimit:
Pastroni lëkurën dhe përdorni serumet tuaja nga DMK, më pas aplikoni një sasi sa një kokërr bizele të Acu Crème, spruconi Herb and Mineral Mist dhe përhapeni në lëkurë.
Ingredientët:
Aqua, Stearic Acid, Oleic Acid, Glycine Soja Oil, Gadi Iecur Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Persea Gratissima Fruit Extract, Citrus Grandis Seed Extract, Potassium Sorbate, Chloroxylenol, CI19140, CI42090.
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop