ACNE WASH

(1 customer review)

Produktet DMK nuk mund të blihen direkt online, pasi DMK është linje para-medikale. Kontakto në WhatsApp më poshtë për një konsultë paraprake, dhe më pas ju dërgojmë produktet DMK që ju nevojiten, në adresën që dëshironi ju!

NA KONTAKTO

Përshkrimi

Një larës shkumëzues i cili parandalon dhe trajton aknet. Është mjaft i butë me lëkurën ndaj mund të përdoret çdo ditë. Është një parandalues ​​ shumë i mirë i akneve. Acne Wash përmban 2.5% Peroksid Benzoili i cili ndihmon në kontrollin e baktereve që shkaktojnë akne duke minimizuar sebumin e padëshiruar, papastërtitë dhe qelizat e vdekura të lëkurës.

180ml (6oz)

Mënyra e përdorimit:
Merrni një sasi sa një kokërr bizele, pak ujë dhe shkumojeni në duart tuaja, ose në një tas të vogël dhe aplikojeni me DMK Fan Brush ose me një furçë tjetër. Masazhojeni me majat e gishtërinjve duke shmangur kontaktin me sytë. Shpëlajeni me ujë te bollshëm.
Ingredientët:
Përbërësit Aktiv : Benzoyl Peroxide 2.5% Përbërësit Inaktive/Të tjerë: Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Butylene Glycol, Carbomer, Polysorbate 20, Sodium Hydroxide, Caprylyl Glycol, Potassium Sorbate, Chloroxylenol
Reviews:
  1. arlind

    Produkti me i mire per aknet. Rezultate te kenaqshme.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop