DIRECT DELIVERY VITAMIN C

Produktet DMK nuk mund të blihen direkt online, pasi DMK është linje para-medikale. Kontakto në WhatsApp më poshtë për një konsultë paraprake, dhe më pas ju dërgojmë produktet DMK që ju nevojiten, në adresën që dëshironi ju!

NA KONTAKTO

Përshkrimi

Direct Delivery Vitamin C është një formule me potencën më maksimale për një vitamin C. Një zgjedhje e sofistikuar për të ndihmuar në parandalimin dhe trajtimin e shenjave të plakjes biologjike apo mjedisore. Rekomandohet tek meshkujt dhe femrat të të gjitha moshave. I përshtatshëm për trajtimin e rrudhave, dëmtimet nga dielli, linjat fine, pigmentimin dhe shenjat e akneve. Përmban plot 4 forma të ndryshme të vitaminës C.

30ml (1oz)

Mënyra e përdorimit:
Aplikoni 2 shtypje " pompa" direkt në lëkurë të pastër e të thatë dhe përhapeni në lëkurë, duke e aplikuar më shumë në zonat problematike. Mund të përdoret edhe poshtë zonës së syve. Këshilla të Terapistit: Fytyra dhe qafa juaj nuk janë zona e vetme që fillon të tregojë moshën tuaj, aplikoni dy pompa edhe në dekoltenë tuaj për trajtimin e plotë të rrudhave.
Ingredientët:
Aqua, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Ascorbyl Glucoside, Sodium PCA, Caprylyl Glycol, Ascorbic Acid, Panthenol, Sodium Ascorbate, Disodium EDTA, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Metabisulfite, Chloroxylenol.
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop