MICRO PEEL

Produktet DMK nuk mund të blihen direkt online, pasi DMK është linje para-medikale. Kontakto në WhatsApp më poshtë për një konsultë paraprake, dhe më pas ju dërgojmë produktet DMK që ju nevojiten, në adresën që dëshironi ju!

NA KONTAKTO

Përshkrimi

Ky produkt ofron një mënyrë të shpejtë dhe aspak irrituese për largimin e qelizave të vdekura, papastërtive në lëkurë ose për të trajtuar rrudhat në lëkurë. Micro Peel është një eksfolues i lehtë i cili eleminon të gjitha mbetjet si dhe bakteret të cilat shkaktojnë akne apo bllokime të poreve. Është trajtimi ideal për tu bërë në shtëpi.

180ml (6oz)

Mënyra e përdorimit:
Aplikoni një shtresë të hollë në lëkurën të sapo pastruar dhe lëreni për 10-15 minuta. Më pas e shpëlani me ujë të bollshëm dhe e largoni me një peshqir. Mund ta shoqëroni duke aplikuar më pas Acu Masque ose Hydrating Masque si dhe në përfundim me serumet, vajrat apo kremrat nga DMK.
Ingredientët:
Aqua, Glycerin, Glycolic Acid, Butylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Lactic Acid, Citric Acid, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Chloroxylenol, Ascorbic Acid, Ammonium Hydroxide, Sorbic Acid.
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop