ACU THERM

Produktet DMK nuk mund të blihen direkt online, pasi DMK është linje para-medikale. Kontakto në WhatsApp më poshtë për një konsultë paraprake, dhe më pas ju dërgojmë produktet DMK që ju nevojiten, në adresën që dëshironi ju!

NA KONTAKTO

Përshkrimi

Acu Therm u adresohet akneve të cilat paraqiten si ciste të dhimshme nën lëkurë. Ky xhel unik është i përbërë me vajra bimorë dhe ekstrakte që krijojnë një pseuod- nxehtësi për të ndihmuar në “shpërbërjen” e komedonit prej qelizash të vdekura përgjegjëse për inflamacionin e cistit të inflamuar. Duke vepruar kështu, yndyra ka rrjedhshmëri normale përgjatë porit për në sipërfaqe, duke shmangur krijimin e një ambjenti të përshtatshëm për bakteret e akneve për të jetuar.

5ml (0.167 fl oz)

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni direkt në aknet cistike, pustula dhe pika të zeza, masazhojeni mirë në atë zonë, lëreni për pesë minuta dhe largoni pjesën e mbetur me një letër të thatë .Ky produkt aplikohet vetëm gjatë darkës.
Ingredientët:
Polyisoprene, C18-70 Isoparaffin, Cinnamomum Cassia Leaf Oil, Angelica Polymorpha Sinensis Root Extract, Cera Alba, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Capsicum Frutescens Fruit Extract, Chloroxylenol.
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop