Rose Shimmer Body Oil

2,100L

Out of stock

Përshkrimi

Një vaj për trupin super i lehtë dhe hidratues. Përmban vaj trëndafili, ekstraktet e tëcilit janë plot me vitamina dhe minerale. Gjithashtu, Rose Shimmer Body Oil ka efekt ndriçues dhe lë ndjesi butësie në lëkurë

Mënyra e përdorimit:
Spërkateni dhe përhapeni në trup.
Ingredientët:
Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Ethylhexyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Silica, Parfum (Fragrance), Calcium Sodium Borosilicate, Rosa Rugosa Flower Oil, Synthetic Fluorphlogopite, CI 77861 (Tin Oxide), CI 73360 (Red No. 3), CI 77120 (Barium Sulfate), CI 77491 (Iron Oxides), Titanium Dioxide(CI 77891), Citronellol, Linalool and Geraniol
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop