Viviscal Gorgeous Growth Densifying Shampoo

2,300L

4 in stock

Përshkrimi

Viviscal Gorgeous Densifying Shampoo pastron butësisht flokët dhe skalpin, dukë i bërë flokët të duken më të plota dhe të trasha. Aroma e këndshme me bazë lulesh zgjat shumë dhe lë një ndjesi freskie në flokë. Shampoja është ë përshtatshme për përdorim të përditshëm, për të gjitha llojet e flokut përfshirë flokët e thatë, të dëmtuar, të lyer, të holle dhe pa jetë.

Mënyra e përdorimit:
Aplikoni shampon në flokë të lagur dhe masazhoni skalpin. Shplani dhe nësë është e nevojshmë përdoreni sërisht. Për rezultate më të mira, përdorni dhe Balsamin Viviscal se bashku me eliksirin. E përshtatshme për përdorim të përditshëm.
Ingredientët:
Ingredients: Aqua (Water), Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamindopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Myristamide DIPA, Citric Acid, Sodium Benzoate, Panthenol, Parfum (Fragrance), Hydrolyzed Keratin, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyquaternium-7, Methoxy PEG/PPG-7/3 Aminopropyl Dimethicone, Zinc PCA, Disodium EDTA, Citrus Limon (Lemon) Peel Extract, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Fruit Extract, Phenoxyethanol, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Peel Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Extract, Cinnamomum Camphora (Camphor) Bark Oil, Lavandula Hybrida Oil, Myristica Fragrans (Nutmeg) Kernel Oil, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Potassium Sorbate, Biotin, Coriandrum Sativum (Coriander) Seed Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Litsea Cubeba Fruit Oil, Pisum Sativum (Pea) Extract, Salvia Sdarea (Clary) Flower/Leaf/Stem Extract, Hydroxycitronellal, Limonene.
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop