Rose Bubble Bath

1,700L

10 in stock

Përshkrimi

Shndërroni kohën e banjës në një përvojë spa-je aromatike dhe luksoze, me një vaskë plot me flluska freskuese. Shtoni 2-3 kapakë nën ujë të rrjedhshëm dhe shikoni se si vaska juaj mbushet me flluska aromatike. Shtrihuni dhe zhytuni për t’u çlodhur dhe për të rimarrë energjitë tuaja.

Mënyra e përdorimit:
Shtoni 2-3 kapakë nën ujë të rrjedhshëm. Shtrihuni dhe zhytuni për t'u çlodhur dhe për të rimarrë energjitë tuaja.
Ingredientët:
Water (Aqua, Eau), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Rosa Damascena Flower Water, Isostearamide MIPA, Glycol Distearate, Cocamidopropyl Betaine, Fragrance (Parfum), PEG-150 Distearate, Disodium EDTA, Citric Acid, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, CI 17200 (Red No. 33), CI 14700 (Red No.4), CI 42090 (Blue No.1), Citronellol
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop