Mango + Coconut Bubble bath

1,700L

10 in stock

Përshkrimi

Pastroni dhe hidratoni lëkurën tuaj me një sasi të bollshme të produktit duke përjetuar ndjesinë e të qënurit në spa luksoze.  E formuluar me gjalpë mango për të ushqyer lëkurën e thatë dhe vaj kokosi, një zbutës natyral, ky produkt është një domosdoshmëri për kohën e banjës.

Mënyra e përdorimit:
Shtoni 2-3 kapakë nën ujë të rrjedhshëm dhe shikoni se si vaska juaj mbushet me flluska aromatike. Shtrihuni dhe zhytuni për t'u çlodhur dhe për të rimarrë energjitë tuaja.
Ingredientët:
Aqua (Water, Eau), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Isostearamide MIPA, Glycol Distearate, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Citric Acid, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, CI 19140 (Yellow No.5), CI 14700 (Red No.4), Disodium EDTA, Parfum (Fragrance), Linalool
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop