Sale!

Mango + Coconut Bubble bath

Original price was: 1,700L.Current price is: 1,105L.

Pastroni dhe hidratoni lëkurën tuaj me një sasi të bollshme të produktit duke përjetuar ndjesinë e të qënurit në spa luksoze.  E formuluar me gjalpë mango për të ushqyer lëkurën e thatë dhe vaj kokosi, një zbutës natyral, ky produkt është një domosdoshmëri për kohën e banjës.

10 in stock

Brand

Sunday Rain

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.