Rose Exfoliating Cubes

1,690L

10 in stock

Përshkrimi

Këta kuba eksfolues me aromë trëndafili, veprojnë shpejtë për të hequr qelizat e vdekura të lëkurës, zhbllokojnë poret dhe e lënë lëkurën e lëmuar.

Mënyra e përdorimit:
Fërkojeni një kub mbi trup me lëvizje rrethore. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë.
Ingredientët:
Sucrose, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycerin, Sorbitol, Stearic Acid, Propylene Glycol, Water(Aqua, Eau), Sodium Laureth Sulfate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Rosa Rugosa Flower Oil, Phenoxyethanol, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Hydroxide, Palmitic Acid, Myristic acid, Lauric Acid, Fragrance(Parfum), Potassium Hydroxide, Denatonium Benzoate, CI 17200 (Red No.33), CI 14700 (Red No.4), CI 16035 (Red No.40), CI 42090 (Blue No.1), Citronellol, Linalool, Geraniol
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop