PC4 MEN NIGHT TIME REPAIR

4,950L

1 in stock

Përshkrimi

Ky krem hidratues i pajisur me retinol dhe antioksidantë siguron hidratim të mjaftueshëm për gjatë gjithë natës dhe siguron një lëkurë me pamje më të re.

50 ml

Mënyra e përdorimit:
Ideal për hidratimin e zonës së fytyrës, qafës dhe syve. Në mbrëmje përdoreni si hapin e fundit në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës. Në mëngjes përdorni një krem mbrojtës me spektër të gjerë SPF 30 ose më shumë.
Ingredientët:
Water (Aqua), Dicaprylyl Carbonate (emollient), Glycerin (hydration/skin replenishing), Ethylhexyl Stearate (emollient/texture-enhancing), Cocoglycerides (emollient), Butyrospermum Parkii Butter (shea butter/antioxidant/emollient), Squalane (emollient), Sodium Polyacrylate (texture-enhancing), Lecithin (skin-restoring), Adenosine (skin-restoring), Palmitoyl Tripeptide-1 (skin-restoring), Ceramide NP (hydration/skin replenishing), Retinol (skin-restoring), Punica Granatum (Pomegranate) Extract (antioxidant), Camellia Oleifera (Green Tea) Leaf Extract (antioxidant), Glycyrrhiza Glabra Root Extract (licorice extract/skin-soothing), Tetrahydrodiferuloylmethane (antioxidant), Tetrahydrodemethoxydiferuloylmethane (antioxidant), Tetrahydrobisdemethoxydiferuloylmethane (antioxidant), Tocopheryl Acetate (antioxidant), Chamomilla Recutita Matricaria Flower Extract (chamomile extract/skin-soothing), Glycine Soja Seed Extract (soybean extract/antioxidant), Glycine Soja oil (soybean oil/emollient/antioxidant), Butylene Glycol (hydration/texture-enhancing), Propylene Glycol (hydration/texture-enhancing), Glyceryl Polymethacrylate (texture-enhancing), Xanthan Gum (texture-enhancing), Phenoxyethanol (preservative).
Reviews:

Ky produkt nuk ka akoma review.

Vetëm klientë që e kanë blerë këtë produkt mund të shkruajnë një review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop