RESIST ADVANCED REPLENISHING TONER NORMAL TO DRY

3,900L

2 in stock

Përshkrimi

Një toner me efekt anti-age i cili i jep lëkurës lëndë ushqyese thelbësore, acide yndyrore dhe acid hialuronik duke sjellë përmirësim të dukshëm në pamjen e saj.

118 ml

Mënyra e përdorimit:
Pas pastrimit të lëkurës vendosni tonerin duke e aplikuar butësisht nëpërmjet një tamponi pambuku në fytyrë dhe në qafë. Mos e shpërlani. Më pas mund të vazhdoni me produktet e tjera të rutinës suaj në mëngjes dhe mbrëmje. Përdorni një krem mbrojtës me spektër të gjerë SPF 30 ose më shumë.
Ingredientët:
Water (Aqua), Cyclopentasiloxane (hydration), Glycerin (hydration/skin replenishing), Glycerth-26 (emollient), Polysorbate 20, Dimethiconol (texture-enhancing), Linoleic Acid (skin replenishing omega fatty acid), Oleic Acid (skin replenishing omega fatty acid), Linolenic Acid (skin replenishing omega fatty acid), Phospholipids (hydration/skin replenishing), Carnosine (skin-restoring), Epigallocatechin Gallate (antioxidant), Genistein (antioxidant), Sodium Hyaluronate (hydration/skin replenishing), Sphingolipids (hydration/skin replenishing), Ferulic Acid (antioxidant), Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Soy Protein (skin replenishing), Glycyrrhiza Glabra Root Extract (licorice extract/skin-soothing), Acetyl Glucosamine (hydration/skin replenishing), Quercetin (antioxidant), Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil (non-fragrant plant oil), Beta Vulgaris (Beet) Root Extract, Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Extract (antioxidants), Lecithin (skin-restoring), Caprylic/Capric Triglyceride (emollient), Hydrolyzed Corn Starch (texture enhancer), Hydrogenated Lecithin (skin-restoring), Palmitic Acid (skin-replenishing omega fatty acid), Butylene Glycol (hydration), Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer (texture-enhancing), Xanthan Gum (texture-enhancing), Laureth-23 (cleansing), Laureth-4 (texture-enhancing), Aminomethyl Propanol (pH adjuster), Disodium EDTA (stabilizer), Sodium Benzoate, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Chlorphenesin (preservatives), Benzoic Acid, Sorbic Acid.
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop