ACU KLENZ

Produktet DMK nuk mund të blihen direkt online, pasi DMK është linje para-medikale. Kontakto në WhatsApp më poshtë për një konsultë paraprake, dhe më pas ju dërgojmë produktet DMK që ju nevojiten, në adresën që dëshironi ju!

NA KONTAKTO

Përshkrimi

Acu Klenz është një xhel pastrues që përmban acid salicilik. Depërton thellë në lëkurë duke ndihmuar në mbajtjen e poreve të pastra dhe përtharjen e akneve ekzistuese.

180 ml (6oz)

Mënyra e përdorimit:
Merrni një sasi sa një kokërr bizele, pak ujë dhe shkumojeni në duart tuaja, ose në një tas të vogël dhe aplikojeni me DMK Fan Brush ose me një furçë tjetër. Masazhojeni me majat e gishtërinjve duke shmangur kontaktin me sytë. Shpëlajeni me ujë te bollshëm.
Ingredientët:
Aqua, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Cocoamphodiacetate, Salicylic Acid, Caprylyl Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Sodium Chloride, Panthenol, Polyquaternium-10, Tetrasodium, EDTA, Phenoxyethanol, Chloroxylenol, Sorbic Acid.
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop