Sale!

Vita Liberata Body Blur HD

Original price was: 5,000L.Current price is: 3,000L.

Body Blur HD Skin Finish është si një krem ​​BB, i përshtatshëm për fytyrën dhe trupin. Body Blur ndihmon për të mbuluar papërsosmëritë e lëkurës dhe për ti dhënë një pamje të bukur, të lëmuar.

• Përsos lëkurën, minimizon njollat ​​dhe reflekton dritën
• Rezistent ndaj ujit
• Zgjat deri në 24 orë

Vita Liberata Body Blur ju jep një nuancë natyrale. Ai gjithashtu përmban Shea Butter i cili riparon, hidraton dhe qetëson lëkurën dhe Vitaminën E e cila e mbron atë nga dëmtimi i radikalëve të lirë, duke luftuar shenjat e plakjes. Body Blur zgjat deri në 24 orë, dhe formula rezistente ndaj ujit do të thotë se nuk do të hiqet derisa të dëshironi ta lani!
Pa parabene, pa alkool, pa sulfate, pa silikon, pa aromatizues, pa kimikate të ashpra, petrokimike dhe derivate të kafshëve.

100 ml

Additional information

Color

, , , ,

Brand

VITA Liberata

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.