Vita Liberata Body Blur HD

5,000L

Përshkrimi

Body Blur HD Skin Finish është si një krem ​​BB, i përshtatshëm për fytyrën dhe trupin. Body Blur ndihmon për të mbuluar papërsosmëritë e lëkurës dhe për ti dhënë një pamje të bukur, të lëmuar.

• Përsos lëkurën, minimizon njollat ​​dhe reflekton dritën
• Rezistent ndaj ujit
• Zgjat deri në 24 orë

Vita Liberata Body Blur ju jep një nuancë natyrale. Ai gjithashtu përmban Shea Butter i cili riparon, hidraton dhe qetëson lëkurën dhe Vitaminën E e cila e mbron atë nga dëmtimi i radikalëve të lirë, duke luftuar shenjat e plakjes. Body Blur zgjat deri në 24 orë, dhe formula rezistente ndaj ujit do të thotë se nuk do të hiqet derisa të dëshironi ta lani!
Pa parabene, pa alkool, pa sulfate, pa silikon, pa aromatizues, pa kimikate të ashpra, petrokimike dhe derivate të kafshëve.

100 ml

Mënyra e përdorimit:
Për trupin përdorni dorezën aplikuese, vendosni Body Blur në sasi sa kokrra e bizeles përgjatë gjymtyrëve dhe më pas përhapeni me lëvizje të buta rrethore. Për fytyrën dhe dekoltenë përdorni një furçë aplikuese ose përhapeni me duar.
Ingredientët:
Aqua (Water), Homosalate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glycerin, Propanediol, Synthetic Fluorphlogopite, Cetearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Phenyl Trimethicone, Octocrylene, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Phenoxyethanol, Butyrospermum parkii (Shea) Butter, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Dimethicone, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Citric Acid, Tin Oxide (CI 77861), Titanium Dioxide (CI 77891), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides). Organic Natural Origin.
Reviews:

Ky produkt nuk ka akoma review.

Vetëm klientë që e kanë blerë këtë produkt mund të shkruajnë një review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop