Sale!

DELUXE GRADUAL TAN

Original price was: 6,200L.Current price is: 4,340L.

Deluxe Gradual Tan është një locion që ju jep një shkëlqim bronzi me pamje natyrale gjatë gjithë vitit. Përmban antioksidantë si: Acai Berry dhe ekstrakte kafeje. Kjo formulë ushqyese përmirëson lëkurën tuaj ndërsa zhvillohet në një nxirje natyrale dhe me shkëlqim përgjatë kohës. E pasur me një bazë hidratuese nga gjalpi shea, lëkura juaj do të mbetet e butë dhe elastike me një shkëlqim mahnitës.

150 ml

SKU: N/A Categories: , , ,

Additional information

Color

,

Brand

Loving Tan

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.