DELUXE GRADUAL TAN

6,200L

Përshkrimi

Deluxe Gradual Tan është një locion që ju jep një shkëlqim bronzi me pamje natyrale gjatë gjithë vitit. Përmban antioksidantë si: Acai Berry dhe ekstrakte kafeje. Kjo formulë ushqyese përmirëson lëkurën tuaj ndërsa zhvillohet në një nxirje natyrale dhe me shkëlqim përgjatë kohës. E pasur me një bazë hidratuese nga gjalpi shea, lëkura juaj do të mbetet e butë dhe elastike me një shkëlqim mahnitës.

150 ml

Mënyra e përdorimit:
Për një rezultat më të mire dhe të barabartë, ekfoliojeni lëkurën një natë para aplikimit. Duke përdorur Loving Tan Deluxe Applicator Mitt dhe duke punuar me seksione, aplikojeni në trupin tuaj me lëvizje rrethore të dorës.Vendosni më tepër në zonat më të thata të lëkurës (si: këmbët, kyçet, gjunjët, duart dhe bërrylat).
Ingredientët:
Water (Aqua), Isopropyl Myristate, Cetearyl Alchol, Dihydroxyacetone, Glyceryl Stearate, Cetearyl Glucoside, Propanediol, Ceteareth-20, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Coffea Arabica (Coffee) Seed Extract, Euterpe Oleracea (Acai) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Glycerin, Penthaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocin-namate, Hydroxyethyl Acrylate/sodium, Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sodium Metabisulfite, Fragrance (Parfume), Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Fd&c, Red No. 40 (Ci 16035), Fd&c Blue No. 1 (Ci 42090), Fd&c Yellow No. 5 (Ci 19140).
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop