BRONZE SHIMMER LUMINOUS CREAM

5,040L

Përshkrimi

Bronze Shimmer Luminous Cream i jep një ngjyrë të shkëlqyer bronzi lëkurës suaj. Kjo formulë përmban pigmente të mikronizuara duke siguruar një efekt natyral. E pasuruar me ekstrakte të Aloe Vera-s, Kafes dhe Shegës, ajo do ta lërë lëkurën tuaj të duket e shkëlqyeshme dhe e butë.

120 ml

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në lëkurë të pastër dhe të thatë duke përdorur Loving Tan Deluxe Applicator Mitt. Lëreni 60 sekonda të thahet përpara se të visheni. Hiqeni lehtësisht nga trupi me ujë të ngrohtë dhe me Loving Tan Removing & Skin Polishing Glove.
Ingredientët:
Water (Aqua), Caprylic/Capric Triglyceride (and) Di-PPG-3 Myristyl Ether Adipate (and) Sorbitan Isostearate, Glyceryl Stearate (and) PEG-100 Stearate, Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglycerin, Propanedil, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Ethylhexanoate (and) Isopropyl Myristate, Aloe Barbadensis Leaf Juice (Aloe Vera), Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Extract, Coffea Arabica (Coffee) Seed Extract, Potassium Sorbate, Glycerol Stearate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Fragrance (Parfum), Triethanolamine, Mica (Cl 77019), Titanium Dioxide (Cl 77891), Iron Oxides (Cl 77491, 77492, Cl 77499) D&C Red 33 (Cl 17200), FD & C Red 40 (Cl 16035), FD&C Yellow 6 (Cl 15985), FD&C Yellow 5 (Cl 19140), FD&C Blue 1 (Cl 42090)
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop