Loving Tan Deluxe Bronzing Mousse

7,500L8,700L

Clear
Përshkrimi

Bërë nga #tanlovers për #tanlovers, ju prezantojmë Loving Tan Deluxe Bronzing Mousse. Që në momentin e parë të aplikimit ju jep një nxirje të këndshme të menjëhershme, e cila shërben si një guidë në momentin që aplikohet dhe rezultatin final e merni pas 8 orësh nga momenti i vendosjes së shkumës.

120 ml

Mënyra e përdorimit:
Lëkura përpara aplikimit të shkumës duhet të jetë e pastër dhe e eksfoliuar. Hidratojeni lëkurën në të gjithë trupin duke treguar vëmendje të veçantë në zonat më të thata të lëkurës (si: kyçet e duarve dhe të këmbëve). Merni një sasi të vogël të shkumës dhe nëpërmjet dorezës aplikuese Tan Applicator Mitt përhapni shkumën në të gjithë trupin me lëvizje rrethore. Sigurohuni që ta përdorni kudo në mënyrë të barabartë. Shmangni djersitjen ose dushin përgjatë 8 orëve dhe më pas lajeni me ujë të freskët, pa shampo.
Ingredientët:
Deionized Water, Dihydroxyacetone, Propylene Glycol, Ethoxydiglycol, Erythrulose, D- Panthenol, Decyl Glucoside, Dimethicone, Phenoxyethanol Ethyl Hexyl Glycerin, Julans Nigra (Black Wallnut Extract ), Aloe Barbadensis Leaf Juice ( Aloe Vera ), Fragrance, Hydroxypropyl Methylcellulose ,Sodium Bisulfite, FD & C Red 40 (CI 16035),Red 33 (CI 14700), Yellow 5 (CI 19140), Caramel, FD & C Blue 1(CI 42090).
Reviews:

Ky produkt nuk ka akoma review.

Vetëm klientë që e kanë blerë këtë produkt mund të shkruajnë një review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop