The UnScrub

4,500L

2 in stock

Përshkrimi

Ky skrab fytyre i veçantë dhe i butë largon grimin, kremin kundër diellit dhe papastërtitë duke rinovuar lëkurën me rruaza jojoba të rrumbullakëta, të biodegradueshme.
Pastron tërësisht pa prishur barrieren e lëkurës.
Rruaza natyrale, të tretshme pastrojnë butësisht lëkurën.
Strukture e qumështit, xhel shpëlahet lehtësisht.
Përdoreni vetëm ose si një hap i një pastrimi të dyfishtë.

Mënyra e përdorimit:
Lani fytyrën dhe aplikoni një sasi të vogël me lëvizje të buta rrethore. Shpëlajeni mirë. Për të hequr grimin e rëndë, përsëriteni ose përdoreni me një leckë të pastër, të butë dhe të lagur.
Ingredientët:
Aqua (water), Jojoba Esters (cleansing beads), Caprylic/Capric Triglyceride (skin-replenishing), Glycerin (skin replenishing), PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate cleansing agent), Methyl Glucose Sesquistearate (texture enhancer), Tocopheryl Acetate (vitamin E/antioxidant), Decyl Glucoside (cleansing agent), PPG-20 Methyl Glucose Ether (cleansing agent), Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol (texture enhancers), Polyacrylamide (suspending agent), Soapberry (Sapindus Mukurossi) Peel Extract (cleansing agent/antioxidant), Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract (skin-soothing antioxidant), Camellia Oleifera (Green Tea) Leaf Extract (antioxidant), Xanthan Gum (texture enhancer), C13-14 Isoparaffin (texture enhancer), Caprylyl Glycol (preservative), Citric Acid (pH adjuster), Disodium EDTA (chelating agent), Laureth-7 (texture enhancer), Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin (preservatives).
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop