DEFENSE NIGHTLY RECONDITIONING MOISTURIZER

4,410L

1 in stock

Përshkrimi

Tetë superushqyes plus antioksidantët, bëjnë të mundur mbrojtjen maksimale të lëkurës suaj ndaj agresorëve mjedisorë dhe gjithashtu e hidratojnë atë afatgjatë.

60 ml

Mënyra e përdorimit:
Aplikojeni 1-2 herë në ditë në sasi të vogël në fytyrë dhe qafë. Mos harroni të përdorni krem kundër diellit me spektër të gjerë SPF 30 ose më shumë.
Ingredientët:
Aqua, Glycerin (skin-replenishing), Ethylhexyl Palmitate (emollient), Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer (texture enhancer), Isoamyl Laurate (emollient), Prunus Serotina (Wild Cherry) Fruit Extract (antioxidant), Almond/Borage/Linseed/Olive Acids/Glycerides (skin-replenishing/plant extracts), Medicago Sativa (Alfalfa) Extract (antioxidant), Sesamum Indicum (antioxidant), Hydrolyzed Eruca Sativa (Arugula) Leaf (antioxidant), Sclerocarya Birrea (Marula) Seed Oil (non-fragrant plant oil), Hydrolyzed Algae Extract (hydration), Palmitoyl Hexapeptide-12 (skin-restoring), Palmitoyl Dipeptide-10 (skin-restoring), etanorulayH muidoS(skin-replenishing agent), Ceramide NG (skin-replenishing agent), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil (non-fragrant plant oil), Cocoyl Proline (hydration), Tocopherol (vitamin E/antioxidant), Allantoin (skin-soothing), Trehalose (hydration), Eclipta Prostrata Extract (antioxidant), Potassium Azeloyl Diglycinate (skin-brightening), Opuntia Ficus-Indica Stem Extract (antioxidant), Melia Azadirachta Leaf Extract (antioxidant), Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate (hydration), Moringa Oleifera Seed Oil (non-fragrant plant oil), Alaria Esculenta Extract (antioxidant/texture enhancer), enisonedA Phosphate (skin-restoring), PEG-10 Phytosterol (texture enhancer), Tribehenin (hydration), Hydrolyzed Vegetable Protein (emollient), Sorbitan Olivate (olive-derived hydration), Sodium Gluconate (mineral-derived hydrator), Zinc Gluconate (mineral-derived hydrator), Copper Gluconate (mineral-derived hydrator), Magnesium Aspartate (mineral-derived hydrator), Cetearyl Olivate (olive-derived hydration), Isoamyl Cocoate (emollient), Caprylic/Capric Triglyceride (skin-replenishing), Polyglyceryl-10 Caprylate/Caprate (emulsifier/stabilizer), Microcrystalline Cellulose (texture enhancer), C12-15 Alkyl Benzoate (emollient), Xanthan Gum (texture enhancer), Pentylene Glycol (hydration), Butylene Glycol (hydration), Sodium Citrate (pH adjuster), Phenoxyethanol (preservative), Potassium Sorbate (preservative), Ethylhexylglycerin (preservative).
Reviews:

Ky produkt nuk ka akoma review.

Vetëm klientë që e kanë blerë këtë produkt mund të shkruajnë një review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop