RESIST OPTIMAL RESULTS HYDRATING CLEANSER NORMAL TO DRY

3,500L

Out of stock

Përshkrimi

Një larës i butë për lëkurën që i jep sasinë optimale të lagështisë që i duhet, ndërkohë që pastron butësisht atë, duke hequr make up-in dhe papastërtitë e tjera.

190 ml

Mënyra e përdorimit:
Lagni fytyrën dhe vendosni një sasi të vogël larësi në fytyrë dhe zonën e syve me lëvizje të buta, rrethore. Shpërlajeni mirë.
Ingredientët:
Water, Caprylic/Capric Triglyceride (emollient/texture-enhancing), Decyl Glucoside (cleansing), Glycerin (hydration/skin replenishing), PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate (cleansing), PPG-20 Methyl Glucose Ether (texture-enhancing), Methyl Gluceth-20 (hydration/texture-enhancing),Glyceryl Stearate (texture-enhancing), Stearyl Alcohol (texture-enhancing), Polyacrylamide (texture-enhancing), Camellia Oleifera Leaf Extract (green tea extract/antioxidant), Chamomilla Recutita Flower Extract (skin-soothing), Sapindus Mukurossi Peel Extract (soapberry extract, cleansing), Methyl Glucose Sesquistearate (cleansing), C13-14 Isoparaffin (texture-enhancing), Laureth-7 (texture-enhancing), Xanthan Gum (texture-enhancing), Disodium EDTA (stabilizer), Citric Acid (pH adjuster), Caprylyl Glycol, Hexylene Glycol, Phenoxyethanol (preservatives), Ethylhexylglycerin.
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop