MOISTURE RENEWAL OIL BOOSTER

5,500L

3 in stock

Përshkrimi

Ky serum i përqendruar, i pasur me antioksidantë hidraton lëkurën e thatë me përzierjen e vajrave bimorë të pastër dhe ceramideve që rinovojnë lëkurën.

20 ml

Mënyra e përdorimit:
Shpërndani 2-3 pika në të gjithë fytyrën. Shtoni edhe disa pika të tjera dhe aplikojeni në qafë dhe dekolte. Mos harroni kremin mbrojtës me spektër të gjerë SPF 30 ose më shumë. Mund të aplikohet nën zonën e syve, duke shmangur kontaktin e drejtpërdrejtë me sytë.
Ingredientët:
Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil (non-fragrant oil/skin-soothing/antioxidant/emollient), Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil (non-fragrant oil/skin-soothing/antioxidant/emollient), Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil (non-fragrant oil/skin-soothing/antioxidant/emollient), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil (non-fragrant oil/skin-soothing/antioxidant/emollient), Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Seed Oil (non-fragrant oil/skin-soothing/antioxidant/emollient), Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil (non-fragrant oil/skin-soothing/antioxidant/emollient), Borago Officinalis (Borage) Seed Oil (non-fragrant oil/skin-soothing/antioxidant/emollient), Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil (non-fragrant oil/skin-soothing/antioxidant/emollient), Echium Plantagineum Seed Oil (non-fragrant oil/skin-soothing/antioxidant/emollient), Ceramide NS (hydration/skin replenishing), Cholesterol (hydration/skin replenishing).
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop