RESIST ULTRA-LIGHT SUPER ANTIOXIDANT CONCENTRATE SERUM NORMAL TO OILY

5,200L

29 in stock

Përshkrimi

Një përzierje e jashtëzakonshme e antioksidantëve në një serum të vetëm, që i jep lëkurës një pamje më të shndritshme, më të hidratuar ndërkohë që mbron ndaj agjentëve mjedisorë dhe promovon lëkurë me pamje më të shëndetshme.

30 ml

Mënyra e përdorimit:
Aplikoni disa pika në fytyrë, qafë dhe në zonën e syve para hidratuesit (ose përdoreni si të vetëm). Për rezultate më të mira përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje. Mos e shpërlani. Kur e përdorni në mëngjes mos harroni aplikimin e kremit të diellit SPF 30 ose më shumë.
Ingredientët:
Water (Aqua), Cyclopentasiloxane (hydration), Butylene Glycol (hydration), Dimethicone (hydration), Glycerin (hydration/skin replenishing), Polysorbate 20 (texture-enhancing), Polysilicone-11 (texture-enhancing), Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl, Dimethicone ( polymer), Hyaluronic Acid (hydration/skin replenishing), Resveratrol (antioxidant), Niacinamide (skin-restoring), Quercetin (antioxidant), Adenosine (skin-restoring), Tetrahexyldecyl Ascorbate(vitamin C/antioxidant), Tocopherol (vitamin E/antioxidant), Phospholipids (hydration/skin replenishing), Ubiquinone (antioxidants), Epigallocatechin Gallate (antioxidants), Sea Whip Extract (skin-soothing), Bisabolol (skin-soothing), Beta-Glucan (skin-soothing), Phytic Acid (stabilizer), Xanthan Gum (texture-enhancing), Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer (texture-enhancing), Sodium Hydroxide (stabilizer), Disodium EDTA (stabilizer), Ethylhexylglycerin (skin-conditioning agent), Phenoxyethanol (preservative).
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop