Liquid Matte Lipstick

2,320L

Përshkrimi

Buzëkuqi kremoz matt, i jep buzëve një ngjyrë të theksuar që zgjat, e cila thahet pa u ndjerë.

Mënyra e përdorimit:
Aplikojeni direkt në buzë dhe lëreni pak sekonda të thahet. Shmangni konsumimin e ushqimeve me yndyrë
Ingredientët:
Isododecane Synthetic Beeswax VP/Hexadecene Copolymer Octyldodecanol Cyclopentasiloxane C18-36 Acid Triglyceride Disteardimonium Hectorite Phenoxyethanol Alcohol denatured Ethylhexylglycerin MAY CONTAIN: ± D&C Red No.28 Aluminum Lake (CI 45410) FD&C Red No.40 Aluminum Lake (CI 16035) Titanium dioxide (CI 77891) FD&C Yellow No 5 Lake (CI 19140) Aluminum Oxide Red 6 Lake (CI 15850) D&C Red 27 Lake (CI 45410) FD&C Red 7 Calcium Lake (CI 15850:1) Iron Oxides (CI 77499) FD&C Blue No.1 Aluminum Lake (CI 42090)
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop