Golden Hour Eyeshadow Palette

3,600L

10 in stock

Përshkrimi

Paleta Golden Hour u frymëzua nga koha më e bukur e ditës. Përmban një miks tonalitetesh mat dhe me shkëlqim, në nuancat e kafes. Nuancat mat janë të pigmentuara dhe sfumohen më së miri. Nuancat me shkëlqim kanë efekt shumë-dimensional dhe krijojnë ndjesinë e rrezeve të diellit në fytyrën tuaj. Jeni gati të shndrrisni?

Mënyra e përdorimit:
Aplikoni ngjyrat në kapakët e syrit duke përdorur furçën që ndodhet në paletë.
Ingredientët:
CANYON, HORIZON, SILHOUETTE: Mica, Caprylic/Capric Triglyceride, Synthetic Wax, Ptfe, Isoeicosane, Silica, Boron Nitride, Dimethicone, Hydrogenated Lecithin, Phenoxyethanol, Kaolin, Water. May Contain: Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77491), Iron Oxides (Ci 77492), Iron Oxides (Ci 77499), Ultramarines (Ci 77007). SUNRISE, SUNSET: Mica, Calcium Aluminum Borosilicate, Calcium Sodium Borosilicate, Cetearyl Ethylhexanoate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Magnesium Stearate, Diisostearyl Malate, Caprylic/Capric Triglyceride, Synthetic Wax, Hydrogenated Polyisobutene, Dimethicone, Synthetic Fluorphlogopite, Jojoba Esters, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax, Ptfe, Glyceryl Caprylate, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tin Oxide, Water, Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer, Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer, Polyglycerin-3, Acacia Decurrens Flower Wax, Stearic Acid, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydro- Cinnamate, Tocopherol. May Contain: Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77491) Iron Oxides (Ci 77492) Iron Oxides (Ci 77499)
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop