It’s Fine Eyeliner – Polished Black

2,320L

10 in stock

Përshkrimi

Eyeliner kremoz, edicion i limituar, i cili aplikohet butësisht dhe lë ngjyrë të theksuar. Sapo të thahet, zgjat deri më 8 orëm, nuk depërton ujin dhe nuk transferohet mbi kapakët e syrit

Mënyra e përdorimit:
Aplikojeni direkt në qepalla ose në vijen poshtë syrit. Rrotullojeni lapsin nëse është e nevojshme. Mbylleni me kapak për të parandaluar tharjen.
Ingredientët:
DIMETHICONE, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, ACRYLATES/STEARYL ACRYLATE/DIMETHICONE METHACRYLATE COPOLYMER, POLYETHYLENE, OZOKERITE, NYLON-12, POLYISOBUTENE, ISOBUTYL STEARATE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, IRON OXIDES (CI 77499), BLACK 2 (CI 77266) [NANO], FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE (CI 77510)
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop