Penpoint Seamless Beauty Sponge

2,160L

10 in stock

Përshkrimi

Penpoint Seamless Beauty Sponge, sfungjer i cili ka një majë precize për aplikime të produkteve poshtë syve dhe një pjesë në formë rrethore për të shpërndarë dhe sfumuar produkte në fytyrë dhe trup.

Mënyra e përdorimit:
Ingredientët:
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop