Truffle Eyeshadow Palette

4,400L

Out of stock

Përshkrimi

Edicioni i Limituar Truffle Eyeshadow Palette përmban tetë nuanca, me përfundim matt dhe shkëlqim. E kemi kuruar këtë paletë me për t’u përdorur më vete ose bashkë me të gjitha produktet e tjera të koleksionit Truffle! Bejini vend në çantën tuaj të makeupit 😉

 

Mënyra e përdorimit:
Aplikoni tonet e syve mbi qepalla duke përdorur furçë ose mollëzat e gishtave për më shumë pigment.
Ingredientët:
CASHMERE/ ALLUDE/ GRAVITY/ WILD TRUFFLE/ SEASONED/TART: MICA, ZINC STEARATE, SILICA, BORON NITRIDE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ETHYLHEXYL PALMITATE, SODIUM DEHYDROACETATE, CAPRYLYL GLYCOL, PHENOXYETHANOL, SORBIC ACID, HEXYLENE GLYCOL. MAY CONTAIN: MANGANESE VIOLET CI 77742, TITANIUM DIOXIDE CI 77891, ULTRAMARINES CI 77007, CARMINE CI 75470, IRON OXIDES (CI 77492, CI 77499, CI 77491). DAZZLE/ GLISTEN: MICA, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, ETHYLHEXYL PALMITATE, DIMETHICONE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, MAGNESIUM MYRISTATE, ZINC STEARATE, SODIUM DEHYDROACETATE, PHENOXYETHANOL, SORBIC ACID, TIN OXIDE. MAY CONTAIN: TITANIUM DIOXIDE CI 77891, IRON OXIDES ( CI 77491, CI 77492, CI 77499).
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop