Pretty Cool Eyeshadow Palette

3,600L

10 in stock

Përshkrimi

Paleta përmban 5 ngjyra në tonalitete të ftohta në të errëta, të cilat janë mat dhe të pigmentuara. Paletë perfekte për smokey eye ose edgy looks.

Mënyra e përdorimit:
Aplikoni ngjyrat në kapakët e syrit duke përdorur furçën që ndodhet në paletë.
Ingredientët:
Mica, Caprylic/Capric Triglyceride, Synthetic Wax, Dimethicone, Isoeicosane, Hydrogenated Lecithin, PTFE, Boron Nitride, Phenoxyethanol, Kaolin, Silica, Polyethylene, Water((Aqua) Eau). May Contain: Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Ultramarines (CI 77007), Carmine (CI 75470), Titanium Dioxide (CI 77891).
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop