EXODERMA PEEL

Produktet DMK nuk mund të blihen direkt online, pasi DMK është linje para-medikale. Kontakto në WhatsApp më poshtë për një konsultë paraprake, dhe më pas ju dërgojmë produktet DMK që ju nevojiten, në adresën që dëshironi ju!

NA KONTAKTO

Përshkrimi

Një formulë eksfoluese natyrale me alga nga deti, që ndihmon në largimin e qelizave të vdekura të lëkurës. Exoderma Peel mundëson një trajtim të shpejtë për forcimin e lëkurës, tonifikimin e lëkurave të maturuara ose atyre sensitive. Përziejeni me Foamy Lift Tightening Maskë për një trajtim më të thellë.

60ml (2oz)

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në lëkurën të sapo pastruar dhe lëreni për 10-15 minuta dhe më pas e shpëlani me ujë të bollshëm. Mund të përzieni një-dy lugë çaji Foamy Lift me një-dy lugë çaji me Exoderma Peel dhe aplikojeni me levizje për lart ne fytyrë dhe qafë. Lëreni të veprojë për 30-40 minuta para se ta shpëlani.
Ingredientët:
Aqua, Hydroxypropyl Methylcellulose, Macrocystis Pyrifera (Kelp) Extract, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Chloroxylenol, Sorbic Acid.
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop