PC4 MEN FACE WASH

3,900L

1 in stock

Përshkrimi

Hiqni dorë nga përdorimi i sapunëve që thajnë lëkurën tuaj. Ky larës i butë, nëpërmjet formulës së tij, pastron lëkurën pa e lënë atë të thatë apo të ashpër.

177 ml

Mënyra e përdorimit:
Aplikojeni në fytyrë dhe qafë me levizje të buta rrethore të mollëzave të gishtave. Shpërlani mirë.
Ingredientët:
Water (Aqua), Decyl Glucoside (cleansing), Glycerin (hydration/skin replenishing), Sodium Cocoamphoacetate (cleansing), Lauryl Glucoside (cleansing), Xanthan Gum (texture-enhancing), Coco-Glucoside (cleansing), Glucose (hydration), Sodium Cocoyl Glutamate (cleansing), Sodium Lauryl Glucose Carboxylate (cleansing), Glyceryl Oleate (textureenhancing), Aloe Barbadensis Leaf Juice (hydration/skin-soothing), Carrageenan (texture-enhancing), Sodium Phytate (stabilizer), Citric Acid (pH adjuster), Ethylhexylglycerin (texture-enhancing), Phenoxyethanol (preservative), Potassium Sorbate (preservative).
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop