RESIST PERFECTLY BALANCED FOAMING CLEANSER NORMAL TO OILY

3,700L

14 in stock

Përshkrimi

Një larës i butë ditor, i cili ndihmon në ekuilibrimin e lagështisë në lëkurë duke hequr make up-in, sebumin e tepërt dhe papastërtitë e tjera që ajo akumulon.

190 ml

Mënyra e përdorimit:
Lagni fytyrën dhe vendosni një sasi të vogël larësi në fytyrë dhe zonën e syve me lëvizje të buta, rrethore. Shpërlajeni mirë.
Ingredientët:
Water (Aqua), Sodium Lauroamphoacetate, Sodium Cocoyl Isethionate (cleansing), Stearic Acid (texture-enhancing), Glycerin (hydration/skin replenishing), Glycol Distearate (texture-enhancing), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil (non-fragrant antioxidant plant oil), Acrylates Copolymer, Cetearyl Alcohol, Sodium Hyaluronate, Ceramide NP, Ceramide AP, Ceramide EOP (hydration/skin replenishing), Phytosphingosine (skin-restoring), Phospholipids, Sphingolipids (hydration/skin replenishing), Lecithin (skin-restoring), Arginine (amino acid/hydration/skin replenishing), Cholesterol (hydration/skin replenishing), Aloe Barbadensis Leaf Extract (hydration/skin-soothing), Disodium EDTA (stabilizer), Sodium Chloride (stabilizer), Sodium Hydroxide (pH adjuster), Sodium Lauroyl Lactylate (texture-enhancing), Xanthan Gum, Carbomer (texture-enhancing), Hexylene Glycol, Phenoxyethanol (preservatives), Caprylyl Glycol.
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop