DELUXE FACE TAN

4,970L

Përshkrimi

Krijuar posaçërisht për fytyrën dhe dekoltenë tuaj, Deluxe Face Tan do ta lërë lëkurën tuaj të butë dhe me një shkëlqim të përsosur. Kjo formulë është e pasur me ekstrakte të Aloe Vera-s, Çajit Jeshil, Shegës & Acai për të përmirësuar ngjyrën tuaj.

50 ml

Mënyra e përdorimit:
Përhapeni në mënyrë të barabartë me mollëzat e gishtave mbi fytyrë dhe qafë. Përhapeni lehtë deri në vijën e flokëve duke shmangur kontaktin me sytë. Lani duart mirë pas aplikimit. Pas dy orësh, shpërlajeni butësisht dhe thajeni lëkurën. Për një ngjyrë më të thellë, mund ta lini edhe më gjatë.
Ingredientët:
Water (Aqua), Iropropyl Myristate, Dihydroxyacetone, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cetearyl Glucoside, Propanediol, Ceteareth-20, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Extract, Euterpe Oleracea (Acai) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Glycerin, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sodium Metaisulfite, Fragrance (Parfum), Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Coumarin, Benzyl, Benzoate, Limonene, FD&C Red No.40 (Cl 16035), FD&C Blue No.1 (Cl 42090), FD&C Yellow No.5 (Cl 19140).
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop