ACU KLEAR

Produktet DMK nuk mund të blihen direkt online, pasi DMK është linje para-medikale. Kontakto në WhatsApp më poshtë për një konsultë paraprake, dhe më pas ju dërgojmë produktet DMK që ju nevojiten, në adresën që dëshironi ju!

NA KONTAKTO

Përshkrimi

Acu Klear përdor acidin salicilik, i cili vret bakteret e akneve dhe përthan ato aktive. Ky formulim është shumë i avancuar pasi ka përbërje ekstraktesh bimore dhe përbërës të cilët janë: anti-inflamatore, anti-bakteriale, anti-oksidues. Këta përbërës natyral janë kombinuar në një locion të pastër trajtimi, që mundësojnë veprim dhe trajtim më të shpejtë të akneve, duke rezultuar në lëkurë më të pastër për vetëm pak ditë.

30ml (1 fl oz)

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në lëkurë të pastër, në zonat ku keni akne, përpara përdorimit të Acu-Moist dhe Herb & Mineral Mist ose Acu-Mist.
Ingredientët:
Aqua, Butylene Glycol, Krameria Triandra Root Extract, PPG-15 Stearyl Ether, Caprylic/Capric Triglyceride, Steareth-21, Salicylic Acid, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Niacinamide, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol and Polysorbate 60, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Steareth-2, Dimethicone, Dimethyl Isosorbide, Azelamide MEA, Caprylyl Glycol, Zinc Oxide, Gluconolactone, Disodium EDTA, Calcium Gluconate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Sorbic Acid.
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop