2 HR EXPRESS MEDIUM SELF TANNING MOUSSE

6,090L

Përshkrimi

Bërë nga #tanlovers për #tanlovers, 2 HR EXPRESS MOUSSE ju jep një nxirje natyrale, brenda pak minutash. Formula e tij ju ofron një ngjyrë të menjëhershme, ndërsa ju jep një ton më të thellë dhe më të plotë për vetëm dy orë. Tharje e shpejtë dhe aromë e këndshme.

120 ml

Mënyra e përdorimit:
Lëkura përpara aplikimit të shkumës duhet të jetë e pastër dhe e eksfoluar. Hidratojeni lëkurën në të gjithë trupin duke treguar vëmendje të veçantë në zonat më të thata të lëkurës (si: kyçet e duarve dhe të këmbëve). Merni një sasi të vogël të shkumës dhe nëpërmjet dorezës aplikuese Tan Applicator Mitt përhapeni shkumën në të gjithë trupin me lëvizje rrethore. Sigurohuni që ta përdorni kudo në mënyrë të barabartë. Prisni vetëm 60 sekonda para se të visheni. Pas dy orësh shpërlajeni me ujë të freskët dhe pa përdorur shampo.
Ingredientët:
Deionized Water, Dihydroxyacetone, Propylene Glycol, Ethoxydiglycol, Erythrulose, Witch Hazel, Decyl Glucoside, D Panthenol, Phenoxyethanol Ethyl Hexyl Glycerin, Julans Nigra (Black Wallnut Extract), Aloe Barbadensis Leaf Juice (Aloe Vera), Fragrance, Hydroxypropyl Methylcellulose, Sodium Bisulfite, FD & C Red 40 (CI 16035), Red 33 (CI 14700), Yellow 5 (CI 19140), Caramel, FD & C Blue 1 (CI 42090).
Reviews:

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

GlamShop

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop